Prihlásenie Nové Tváre Modeling Fotomodeling Hostessing Komparz VIP Models Vyhľadávanie
ÚVOD REGISTRÁCIA CASTINGY SÚŤAŽE PORTFÓLIO PARTNERI CENNÍK SLUŽIEB AKO ZAČAŤ BLACK LIST KONTAKT
Žisvojsen

Teší nás úspešnosť akcií, na ktorých sme spolupracovali

Akcie, na ktorých sme mali tú česť podielať sa. Najzvučnejšie z nich sú: krst luxusného časopisu Milliard sun, exhibičný zápas Tennis Classic 2012 medzi Martinom Kližanom a Novakom Djokovicom, súťaž krásy Face of the year 2012, reklamné kampane pre najúspešnejší internetový obchod s originálnymi parfémami Parfems.sk, čerpacia stanica Benzinol Nitra, videoklip špičkovej slovenskej kapely Horkíže Slíže a veľa ďaľších.

Fotíme srdcom a je to vidieť

Od vzniku kastingového portále ŽiSvojSen.sk sme sa s našimi foťáčikmni dostali fakt na rôzne miesta a akcie. Vždy sa tešíme na nové výzvy. Vzhľadom na ich nezanedbateľnú váhu a veľkosť to býva pomerne zábavné.. a to že vraj na nej nezáleží :) verte, že pomerne často sa na tom bavíme. Sme neskutočne šťastní a vážime si spolupracu s takou úspešnou spoločnosťou ako je Quatro. S ich podporou vám už nejaký ten piatok ponúkame fotenia NA SPLÁTKY LEN S OBČIANSKYM. Kvalitná fototechnika značiek Nikon a Elinchrome sú zárukou fotografickej zručnosti a kvality v celom svete. Samozrejmosťou je profesionálny styling, vizáž a High End Retouch.

Kastingový portál ŽiSvojSen.sk

Špecializujeme sa na vyhľadávanie nových talentov, modeliek, modelov, hostesiek a komparzistov. Dávame ti možnosť, mať so sebou vždy a všade svoje aktuálne fotografie, bez nutnosti nosiť celý fotobook. Náš nový plne menežovateľný systém ti umožní mať svoj profil pod kontrolu 24/7. Už nikdy s nami neprídeš o vytúženú prácu. Trochu pomáhame náhodám. Sme spolu o KLIK pred konkurenciou, fotíme, radíme, PLNÍME TI SNY.

Kategórie

VIP Models
Nové Tváre
Modeling
Fotomodeling
Hostessing
Komparz
Ženy / Muži

Čim sme iní?

Fotobook na splátky
Súťaž s nami
Cenník služieb
Poradíme ti
Portfólio

POĎ NA FACEBOOK

Kontakt

E-mail: info@zisvojsen.sk

Mobil: +421 905 66 22 66
Mobil: +421 905 55 22 52
Tel.: +421 37 38 11 392

Copyright © 2016 ZISVOJSEN | Všetky práva vyhradené.
Prevádzkovateľom stránok je ELITE MARKETING s.r.o.
Naše ďalšie projekty: elitemark | mediaz | tadashi | fromjapan | weblife